Elck Wat Wills
Kats van 't Rabat
Toneelvereniging Elck Wat Wills viert dit jaar een bijzonder dubbel jubileum: 70 jaar bestaan én voor de 10e keer een revue op de planken. Dat vieren ze met een gloednieuwe, zelfgeschreven voorstelling: Kats van ’t Rabat.
De revue speelt zich af op de boerderij van Gait en Geessie, waar de voorbereidingen voor hun 40-jarig huwelijk in volle gang zijn. Maar de rust is van korte duur! Nieuwe buren doen hun intrede en Geessie’s zus, Janna staat onverwachts op de stoep. Haar vreemde rituelen zorgen voor hilarische situaties en onverwachte wendingen, terwijl Henkie, de soms wat onhandige en niet altijd snugger vrijwillige brandweerman, probeert de boel te redden – met alle verwarring en komische gevolgen van dien.
Exotische massages, geheime behandelingen en verrassende gebeurtenissen maken van deze avond een onvergetelijke ervaring. Met de vertrouwde spelers Gait, Geessie, Trui, Henkie en postbode Derk, maar ook nieuwe ‘uitbundige’ types, is er voor iedereen iets te beleven.
Zang, actuele gebeurtenissen uit de buurt en scherpe humor met een knipoog naar het dagelijks leven maken Kats van ’t Rabat tot een avond vol plezier, herkenning en gezelligheid.
* Elck Wat Wills doet zelf de kaartverkoop voor deze voorstelling. Voor meer informatie, vragen of reserveren zie eww.ricomit.com of bel (na 17.00 uur) naar 06-10192555.